Konu; Türk sporu olunca, Konu; Erzurum olunca, yıllardır olduğu gibi bugünde elimizle değil gövdemizle taşın altına giriyoruz.
Selahattin CODUR
Erzurum ASKF Başkanı
b302d5_f7abd61952c84566a3036923432d34b3_mv2
iletisim@erzurumaskf.org.tr

Başkanlığımıza ulaşın

+0 422 315 38 88

Bizi arayabilirsiniz.

[metform form_id="4578"]
 SELAHATTİN CODUR GÜVEN TAZELEDİ

SELAHATTİN CODUR GÜVEN TAZELEDİ

Erzurum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanlık seçimleri yapıldı. Amatörler yıllarını spora adamış mevcut başkan Selahattin Codur ile yola devam dedi.

Yenişehir’deki Selahattin Codur Amatör Futbol Evin de gerçekleştirilen genel kurulda, tecrübeli Başkan Selahattin Codur güven tazeledi. Gerek Erzurum bürokrasisinde gerekse Türk sporunda hatırı sayılır bir karşılığı olan Selahattin Codur ve ekibinin 3 yıl daha Erzurum’da sporu yönetecek olması başta sporcular olmak üzere tüm spor severler tarafından da sevinçle karşılandı.

Büyük bir destek ile tekrar Başkan seçilen Codur; ” Mutlu ve gururluyum. Sporcuların ve sporseverlerin desteğini gördükçe en az ilk gün ki kadar da heyecandığımı ifade edebilirim. Spor’da hizmet ve heyecan her zaman taze kalmak zorundadır. Göreve geldiğim günden bugüne, Erzurum’da Amatör Spor Kulüplere yönetimimle birlikte büyük emekler verdik, vermeye de devam edeceğiz. Konu; Türk sporu olunca, Konu; Erzurum olunca, yıllardır olduğu gibi bugünde elimizle değil gövdemizle taşın altına giriyoruz. Yeni dönemde daha büyük başarı ve hizmetlere kapı aralamak için mücadele edeceğimizi tüm spor kamuoyuna temin ediyorum. İlgi ve alaka gösteren herkese teşekkür ediyor, en kalbi muhabbetle siz spor severleri selamlıyorum” dedi. 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir