Konu; Türk sporu olunca, Konu; Erzurum olunca, yıllardır olduğu gibi bugünde elimizle değil gövdemizle taşın altına giriyoruz.
Selahattin CODUR
Erzurum ASKF Başkanı
b302d5_f7abd61952c84566a3036923432d34b3_mv2
iletisim@erzurumaskf.org.tr

Başkanlığımıza ulaşın

+0 422 315 38 88

Bizi arayabilirsiniz.

[metform form_id="4578"]
 3-9 EKİM AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ

3-9 EKİM AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Amatörler Türk Sporunun Kalbidir.

3-9 Ekim Amatör Spor Haftası nedeniyle Erzurum Valisi ve Amatör Sporcular birlikte kortej yürüyüşü yaptı. Yakutiye Kent Meydanı önünde gerçekleştirilen törende protokol tarafından konuşmalar gerçekleştirildi. Törende Erzurum ASKF Başkanımız Sayın Selahattin CODUR’da yaptığı konuşmada ;

Gençler bizim geleceğimizdir. Eğer sağlıklı ve dinç bir geleceğimizin olmasını istiyorsak, geleceğimiz, yarınlarımız olan gençlere gereken değeri verip onları yetiştirmeliyiz. Şuan aramızda bulunan 2022 yılında uluslararası müsabakalarda başarılar elde etmiş sporcularımızı ve emek veren değerli hocalarını tebrik ediyor diğer sporcularımıza gerek ahlaki yönden gerekse de göstermiş oldukları başarılarıyla örnek olmasını temenni ederim. Erzurum amatör spor branşlarında milli takımlara oldukça fazla sporcu veren ve ülkemizin dereceler almasını sağlayan önemli bir şehir konumundadır. Erzurum olarak sporda Türkiye’nin öncü şehirlerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Konuşmaların ardından 2022 yılı içerisinde branşlarında dereceye girmiş olan sporculara plaket takdimi yapıldı.